Недільна школа

Недільна школа помісної християнської церкви «Фавор» почала своє існування майже разом із заснуванням самої церкви «Фавор».

Для зручності при навчанні дітей є розподіл на дві основні групи, відповідно до вікових категорій. Молодша група – це діти 4-7 років. Старша група – діти 8 — 12 років.

Маємо прекрасний, благословенний, гарний колектив учителів недільної школи. Це покликані Богом дитячі служителі, котрі мають велике відкрите серце для дітей, щоб навчити Слову Божому, молитися, відповісти на їх питання й потреби та показати приклад слідування за Богом.

Головна ціль для вчителя недільної школи – це не навчання чи виховання, а допомога батькам у процесі духовного виховання та зростання дітей.

Діти недільної школи беруть активну участь у служіннях церкви, особливо на свята. Вони готують вірші, пісні, сценки, декламації. Дорослі знімають і показують відеоролики про життя недільної школи. Дітки отримують подарунки на свята та з великим задоволенням дарують спеціальні подарунки своїм матусям та татусям.